Unikalne potwory - Akt 2 >> Wielki Mag Skomar
EN: Mage Lord Skomara
DE: Magierfürst Skomara

Wielki Mag Skomar

Zlecenie: Wielki Mag Skomar
(Strażniczy Władca Mrozu)

Wielki Mag SkomarWielki Mag Skomar

W wersji 1.0.8 nazywał się Władca Magów Skomara. Przez wielkość lokacji - Burzowe Sale - może być on dość trudny do znalezienia. Władca Magów Skomara występuje w losowym miejscu mapy i można go spotkać tylko w wersji mapy z upadłymi.
Wielki Mag Skomar znajduje się w akcie 2 i można go znaleźć w lokacji Burzowe Sale. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Zmrażający konstrukt. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Dymiący konstrukt Wielki Mag Ghuyan (Strażniczy Władca Ognia), Elektryczny konstrukt Wielki Mag Flaydren (Strażniczy Władca Błyskawic), Toksyczny konstrukt Wielki Mag Kaustus (Strażniczy Władca Trucizny). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Wielki Mag Skomar" w lokacji Burzowe Sale, w akcie 2. W grze występują również inne unikalne potwory typu Zmrażający konstrukt - Strażnik Mrozu (Duchowa Zmora) w lokacji Kraina Cieni.

Jak znaleźć Wielki Mag Skomar w Diablo 3:

Rozpocznij grę i wybierz punkt kontrolny Archiwa Zoltana Kulla. Przejdź przez portal po prawej do Burzowych Sal. Sprawdź całą mapę i jeśli potwór nie pojawił się wróć do miasta oraz zrestartuj grę.
Akt: 2
Lokacja: Burzowe Sale
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Zmrażający konstrukt
Inne unikalne potwory typu Zmrażający konstrukt: Strażnik Mrozu (Duchowa Zmora) [Kraina Cieni]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Wielki Mag Skomar
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Toksyczny konstrukt Wielki Mag Kaustus (Strażniczy Władca Trucizny), Elektryczny konstrukt Wielki Mag Flaydren (Strażniczy Władca Błyskawic), Dymiący konstrukt Wielki Mag Ghuyan (Strażniczy Władca Ognia)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Wielki Mag Misgen (PREVIOUS)
(NEXT) Wojbrzym »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
5+0+4=