Unikalne potwory - Akt 2 >> Wielki Mag Kaustus
EN: Mage Lord Caustus
DE: Magierfürst Caustus

Wielki Mag Kaustus

Zlecenie: Wielki Mag Kaustus
(Strażniczy Władca Trucizny)

Wielki Mag KaustusWielki Mag Kaustus

W wersji 1.0.8 nazywał się Władca Magów Caustus. W wczesnych wersjach ROS nazywał się Wielki Mag Caustus. Ze względu na wielkość lokacji (Burzowe Sale) potwór jest dość trudny do znalezienia. Władca Magów Caustus pojawia się w losowym miejscu mapy i występuje tylko w wersji z upadłymi.
Wielki Mag Kaustus znajduje się w akcie 2 i można go znaleźć w lokacji Burzowe Sale. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Toksyczny konstrukt. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Zmrażający konstrukt Wielki Mag Skomar (Strażniczy Władca Mrozu), Dymiący konstrukt Wielki Mag Ghuyan (Strażniczy Władca Ognia), Elektryczny konstrukt Wielki Mag Flaydren (Strażniczy Władca Błyskawic). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Wielki Mag Kaustus" w lokacji Burzowe Sale, w akcie 2. W grze występują również inne unikalne potwory typu Toksyczny konstrukt - Aspekt Cierpienia (Sługa Andariel) w lokacji Srebrna Iglica - Poziom 1, Plugawy Wartownik (Roznosiciel Zarazy) w lokacji Kraina Cieni.

Jak znaleźć Wielki Mag Kaustus w Diablo 3:

Rozpocznij od punktu kontrolnego Archiwa Zoltana Kulla i wejdź w prawy portal do Burzowych Sal. Sprawdź całą lokację, jeśli nie ma wróć do miasta i zacznij nową grę.
Akt: 2
Lokacja: Burzowe Sale
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Toksyczny konstrukt
Inne unikalne potwory typu Toksyczny konstrukt: Plugawy Wartownik (Roznosiciel Zarazy) [Kraina Cieni], Aspekt Cierpienia (Sługa Andariel) [Srebrna Iglica - Poziom 1]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Wielki Mag Kaustus
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Elektryczny konstrukt Wielki Mag Flaydren (Strażniczy Władca Błyskawic), Dymiący konstrukt Wielki Mag Ghuyan (Strażniczy Władca Ognia), Zmrażający konstrukt Wielki Mag Skomar (Strażniczy Władca Mrozu)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Wielki Mag Ghuyan (PREVIOUS)
(NEXT) Wielki Mag Misgen »
Komentarze:
Zefir (2014-03-17 16:14:37)
Siemka W wersji 2.0.3 caustus respi się także w wersji normalnej burzowych sal (ze szkieletami). Znalazłem i ubiłem :) Pozdro

Saiyan (2014-06-04 16:59:29)
Teraz Caustus nazywa się: Wielki Mag Kaustus

Zostaw swój komentarz:
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
0+6=