Unikalne potwory - Akt 2 >> Wielki Mag Flaydren
EN: Mage Lord Flaydren
DE: Magierfürst Flaydren

Wielki Mag Flaydren

Zlecenie: Wielki Mag Flaydren
(Strażniczy Władca Błyskawic)

Wielki Mag FlaydrenWielki Mag Flaydren

W wersji 1.0.8 nazywał się Władca Magów Flaydren. Ze względu na wielkość lokacji (Burzowe Sale) jest on dość trudny do znalezienia. Władca Magów Flaydren pojawia się w losowym miejscu i jest tylko w wersji z upadłymi.
Wielki Mag Flaydren znajduje się w akcie 2 i można go znaleźć w lokacji Burzowe Sale. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Elektryczny konstrukt. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Zmrażający konstrukt Wielki Mag Skomar (Strażniczy Władca Mrozu), Dymiący konstrukt Wielki Mag Ghuyan (Strażniczy Władca Ognia), Toksyczny konstrukt Wielki Mag Kaustus (Strażniczy Władca Trucizny). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Wielki Mag Flaydren" w lokacji Burzowe Sale, w akcie 2. W grze występują również inne unikalne potwory typu Elektryczny konstrukt - Ghezrim (Kościany Zerwiskór) w lokacji Kąsające Piaski, Elektryczny Wartownik (Piewca Piorunów) w lokacji Kraina Cieni.

Jak znaleźć Wielki Mag Flaydren w Diablo 3:

Rozpocznij od punktu kontrolnego Archiwa Zoltana Kulla i przejdź przez prawy portal do Burzowych Sal. Sprawdź całą lokację i jeśli go nie ma wróć do miasta oraz zrestartuj grę.
Akt: 2
Lokacja: Burzowe Sale
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Elektryczny konstrukt
Inne unikalne potwory typu Elektryczny konstrukt: Elektryczny Wartownik (Piewca Piorunów) [Kraina Cieni], Ghezrim (Kościany Zerwiskór) [Kąsające Piaski]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Wielki Mag Flaydren
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Toksyczny konstrukt Wielki Mag Kaustus (Strażniczy Władca Trucizny), Dymiący konstrukt Wielki Mag Ghuyan (Strażniczy Władca Ognia), Zmrażający konstrukt Wielki Mag Skomar (Strażniczy Władca Mrozu)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Wielki Kultysta Murdos (PREVIOUS)
(NEXT) Wielki Mag Ghuyan »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
2+2+6+0+5=