Diablo 1 - The Hell i The Hell 2

The Hell i The Hell 2 to najlepsze mody do Diablo 1, jako nieliczne obejmujące również dodatek Hellfire. Można w nich znaleźć wszystko co najlepsze w oryginalnym Diablo rozwinięte o niezbędne funkcje będące standardem w nowoczesnych grach arpg. Poszerzono róznież znacznie zawartość gry poprzez dodanie nieukończonych wcześniej questów oraz 29 klas postaci, które znacznei różnią się stylem gry. Przebudowano i zbalansowano róznież poziomy trudności oraz dodano zupełnie nowy system perków. Zmieniono również całkowicie system przedmiotów, dodano możliwość noszenia rękawic, butów i pasów, oraz 3 zestawów broni, która może teraz zadawać obrażenia od różnyh żywiołów. Rozbudowano także statystyki postaci o nowe właściwości, w tym nowe rodzaje odporności. Poprawiono wszystkie błędy z oryginalnej gry jak np. affixy szybkości broni - teraz wszystkie bronie są zdatne do walki, a nie tylko te najszybsze. Gra została oczywiście przystosowana do nowoczesnych systemów operacyjnych, w warstwie wizualnej jest możliwość gry nawet w Ultra HD, a dodatkowa ścieżka dzwiękowa umila eksterminację potworów. Setki zmian powpowodują, że zwłaszcza The Hell 2 jest obowiązkową pozycją dla wszystkich fanów pierwszego Diablo. Co ważne, pomimo tylu zmian gra zachowała swój klimat i gra się w nią dokładnie jak przed laty. Jeśli masz czas, żeby sprawdzić tylko jeden mod powinien być to właśnie The Hell 2.The Hell

The Hell 1 to mod do Diablo 1 z dodatkiem Hellfire. Sprawdzony (rozwijany od 2006 roku), posiada solidny i wciągający gameplay, dużo nowej zawartości, stabilny, wierny oryginałowi i w każdym aspekcie i prawie perfekcyjnie zbalansowany. Potwierdzono, że współpracuje z wersją GOG Diablo 1.

The Hell 2

The Hell 2 to nowy mod do Hellfire działający w Ultra HD (tak, obsługuje 4k). Jest dostępny dla wszystkich i ciągle rozwijany. Diablo 1 jest dla autora jak dzieło sztuki i chce je twórczo rozwijać w każdy możliwy sposób. TH2 oferuje sporo nowej zawartości, dodatków i naprawionych błedów:
 • Bazuje na dodatku Hellfire, dodaje co najmniej 50% więcej zawartości, niż jakikolwiek inny mod D1: 24 levele podziemi i 19 nowych zadań w trybie dlajednego gracza.
 • Nowy silnik: wsparcie dla ultra HD, wide screen, window modes, borderless, fullscreen, zmiana trybu w locie (Alt + Enter), wyższy framerate (20/40/60/80 fps). Jest bardzo stabilny, nie ma zacięć i crashy.
 • Działający tryb dla wielu graczy (poprzez Hamachi / Zerotier + IPX wrapper).: nowy system loot'u, automatyczne podnoszenie złota, dynamiczne skalowanie poziomu trudności (dostosowuje się do ilości graczy)
 • Poprawiono WSZYSTKIE błedy z Diablo 1. Możesz sprawdzić listę błedów DSF na lurkerlounge, jeśli nie wierzysz.
 • Mroczniejsza atmosfera. Bardziej diaboliczny od oryginału. Krew i ogień!
 • 29 nowych klas do grania: Przywoływacze, Traperzy, Wojownicy, Łucznicy, Magowie, Bombardierzy.
 • Dużo nowej zawartości i zmian w grze: potwory, przedmioty, czasy, kapliczki, kolory, muzyka, losowość.
 • Bogate opcje konfiguracji: dostosuj sposób grania do własnych preferencji.
 • 4 nowe tryby gry do wyboru: Normal, Hardcore, Ironman i Nightmare (zbalansowane dużo lepiej niż w Belzebubie).
 • Możliwość noszenia 3 zestawów broni. 3 nowe typy przedmiotów: rękawice, buty, pasy.
 • Poszerzony plecak. 10x7 zamiast 10x4.
 • Dodano unikatowe mechaniki gry. Setki zmian poprawiających wygodę grania.
 • Szybsze poruszanie w mieście i lochach.
 • i dużo dużo więcej..
Wielki szacun dla autora.

ZAGRAJ !!! Podziękujesz mi później ;-)


Więcej o Diablo 1 The Hell oraz aktualną wersję znajdziesz tutaj https://www.patreon.com/thmod.