Unikalne potwory - Akt 2 >> Wielki Mag Ghuyan
EN: Mage Lord Ghuyan
DE: Magierfürst Ghuyan

Wielki Mag Ghuyan

Zlecenie: Wielki Mag Ghuyan
(Strażniczy Władca Ognia)

Wielki Mag GhuyanWielki Mag Ghuyan

W wersji 1.0.8 nazywał się Władca Magów Ghuyan. Przez wzgląd na wielkość lokacji - Burzowe Sale - jest on dość trudny do znalezienia. Władca Magów Ghuyan występuje w losowym miejscu i pojawia się tylko w wersji z upadłymi.
Wielki Mag Ghuyan znajduje się w akcie 2 i można go znaleźć w lokacji Burzowe Sale. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Dymiący konstrukt. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Zmrażający konstrukt Wielki Mag Skomar (Strażniczy Władca Mrozu), Elektryczny konstrukt Wielki Mag Flaydren (Strażniczy Władca Błyskawic), Toksyczny konstrukt Wielki Mag Kaustus (Strażniczy Władca Trucizny). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Wielki Mag Ghuyan" w lokacji Burzowe Sale, w akcie 2. W grze występują również inne unikalne potwory typu Dymiący konstrukt - Stopiony Strażnik (Krwawiciel) w lokacji Kraina Cieni, Wielki Mag Misgen (Strażniczy Władca Krwi) w lokacji Krypta Skrytobójcy.

Jak znaleźć Wielki Mag Ghuyan w Diablo 3:

Rozpocznij grę od punktu kontrolnego Archiwa Zoltana Kulla i przejdź przez portal po prawej do Burzowych Sal. Sprawdź całą mapę i jeśli nie pojawił się wróć do miasta oraz zrestartuj grę.
Akt: 2
Lokacja: Burzowe Sale
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Dymiący konstrukt
Inne unikalne potwory typu Dymiący konstrukt: Wielki Mag Misgen (Strażniczy Władca Krwi) [Krypta Skrytobójcy], Stopiony Strażnik (Krwawiciel) [Kraina Cieni]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Wielki Mag Ghuyan
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Toksyczny konstrukt Wielki Mag Kaustus (Strażniczy Władca Trucizny), Elektryczny konstrukt Wielki Mag Flaydren (Strażniczy Władca Błyskawic), Zmrażający konstrukt Wielki Mag Skomar (Strażniczy Władca Mrozu)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Wielki Mag Flaydren (PREVIOUS)
(NEXT) Wielki Mag Kaustus »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
1+9+8+4=