Unikalne potwory - Akt 3 >> Jęzochłost
EN: Lashtongue
DE: Peitschenzunge

Jęzochłost

Zlecenie: Jęzochłost
(Pragnienie Krwi)

JęzochłostJęzochłost

Ze względu na dość dużą lokację (Podziemia Twierdzy - Poziom 1) , w której występuje, potwór jest dość trudny do znalezienia.
Jęzochłost znajduje się w akcie 3 i można go znaleźć w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 1. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Rozpruwacz dusz. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Lodowy kolcogrzbiet Kolcogrzbiet (Kolczasta Ognista Bestia), Szkieletowy maruder Kapitan Donn Adams (Dowódca Szkieletowej Straży), Szkieletowy maruder Kapitan Dale (Były Kapitan Straży), Płonący mieczownik Kościorwij (Groza Płomieni). Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Jęzochłost" w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 1, w akcie 3. W grze występują również inne unikalne potwory typu Rozpruwacz dusz - Wyrwichłost (Złodziej Dusz) w lokacji Wieża Potępionych - Poziom 2, Aloysius Upiorny (Potępiony Na Wieczność) w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 2.

Jak znaleźć Jęzochłost w Diablo 3:

Zacznij od punktu kontrolnego Podziemia Twierdzy - Poziom 1 i przeszukaj całą lokację. Jeśli nie występuje wróć do miasta i zacznij od początku.
Akt: 3
Lokacja: Podziemia Twierdzy - Poziom 1
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Rozpruwacz dusz
Inne unikalne potwory typu Rozpruwacz dusz: Aloysius Upiorny (Potępiony Na Wieczność) [Podziemia Twierdzy - Poziom 2], Wyrwichłost (Złodziej Dusz) [Wieża Potępionych - Poziom 2]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Jęzochłost
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Płonący mieczownik Kościorwij (Groza Płomieni), Szkieletowy maruder Kapitan Dale (Były Kapitan Straży), Szkieletowy maruder Kapitan Donn Adams (Dowódca Szkieletowej Straży), Lodowy kolcogrzbiet Kolcogrzbiet (Kolczasta Ognista Bestia)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
« Hyrug Zniekształcony (PREVIOUS)
(NEXT) Jumacz »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
5+0+0+2+8=