Unikalne potwory - Akt 3 >> Aloysius Upiorny
EN: Aloysius the Ghastly
DE: Aloysius der Geisterhafte

Aloysius Upiorny

Zlecenie: Aloysius Upiorny
(Potępiony Na Wieczność)

Aloysius UpiornyAloysius Upiorny

Potwór dość trudny do znalezienia ze względu na dużą lokację - Podziemia Twierdzy - Poziom 2.
Aloysius Upiorny znajduje się w akcie 3 i można go znaleźć w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 2. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8, 2.0.1 i jest odmianą potwora Rozpruwacz dusz. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Maniakalny golgor Bolen (Aspekt Gnuśności), Demoniczny łupieżca Miażdżyciel (Przechodzień), Szybki zerwiłeb Truposz Oprawca (Polecą Głowy). Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Aloysius Upiorny" w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 2, w akcie 3. W grze występują również inne unikalne potwory typu Rozpruwacz dusz - Wyrwichłost (Złodziej Dusz) w lokacji Wieża Potępionych - Poziom 2, Jęzochłost (Pragnienie Krwi) w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 1.

Jak znaleźć Aloysius Upiorny w Diablo 3:

Rozpocznij grę od punktu kontrolnego Podziemia Twierdzy - Poziom 1 i zejdź na poziom 2. Sprawdź całą lokację i jeśli nie pojawił się wróć do miasta i rozpocznij nową grę.
Akt: 3
Lokacja: Podziemia Twierdzy - Poziom 2
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Rozpruwacz dusz
Inne unikalne potwory typu Rozpruwacz dusz: Jęzochłost (Pragnienie Krwi) [Podziemia Twierdzy - Poziom 1], Wyrwichłost (Złodziej Dusz) [Wieża Potępionych - Poziom 2]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Aloysius Upiorny
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Szybki zerwiłeb Truposz Oprawca (Polecą Głowy), Demoniczny łupieżca Miażdżyciel (Przechodzień), Maniakalny golgor Bolen (Aspekt Gnuśności)
Znaleziony w wersji: 1.0.8, 2.0.1
« Allucard (PREVIOUS)
(NEXT) Arthak »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
7+8=