Unikalne potwory - Akt 3 >> Kolcogrzbiet
EN: Thornback
DE: Dornenrücken

Kolcogrzbiet

Zlecenie: Kolcogrzbiet
(Kolczasta Ognista Bestia)

KolcogrzbietKolcogrzbiet

Ze względu na dość dużą lokację - Podziemia Twierdzy - Poziom 1 - potwór jest dość trudny do znalezienia.
Kolcogrzbiet znajduje się w akcie 3 i można go znaleźć w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 1. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Lodowy kolcogrzbiet. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Rozpruwacz dusz Jęzochłost (Pragnienie Krwi), Szkieletowy maruder Kapitan Donn Adams (Dowódca Szkieletowej Straży), Szkieletowy maruder Kapitan Dale (Były Kapitan Straży), Płonący mieczownik Kościorwij (Groza Płomieni). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Kolcogrzbiet" w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 1, w akcie 3. W grze występują również inne unikalne potwory typu Lodowy kolcogrzbiet - Strychnos (Truciciel) w lokacji Podzielony Los: Podziemia Twierdzy.

Jak znaleźć Kolcogrzbiet w Diablo 3:

Zacznij od punktu kontrolnego Podziemia Twierdzy - Poziom 1. Przeszukaj całą lokację i jeśli nie występuje wróć do miasta i zacznij od początku.
Akt: 3
Lokacja: Podziemia Twierdzy - Poziom 1
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Lodowy kolcogrzbiet
Inne unikalne potwory typu Lodowy kolcogrzbiet: Strychnos (Truciciel) [Podzielony Los: Podziemia Twierdzy]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Kolcogrzbiet
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Płonący mieczownik Kościorwij (Groza Płomieni), Szkieletowy maruder Kapitan Dale (Były Kapitan Straży), Szkieletowy maruder Kapitan Donn Adams (Dowódca Szkieletowej Straży), Rozpruwacz dusz Jęzochłost (Pragnienie Krwi)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Kashyyk (PREVIOUS)
(NEXT) Kolczasty Wir »
Komentarze:
Diabełek (2014-08-03 00:37:32)
Napisałeś, że jak się nie znajdzie Kolcogrzbieta w lokacji, to trzeba wrócić do miasta i zacząć ponownie go szukać. Tutaj mam pytanie, czy trzeba jeszcze zresetować do tego grę, czy wystarczy go ponownie szukać, bez wychodzenia z gry?

AnDre (2014-08-04 08:37:32)
Restart gry konieczny.

Diabełek (2014-08-04 23:49:48)
Super, dzięki za odpowiedź, w sumie to logiczne :) Zadałem takie pytanie, bo już miałem mętlik w głowie i szukam po prostu każdego sposobu na znalezienie tych unikatów, ale po paru miesiącach i kilkuset (albo i więcej) próbach, wczoraj znalazłem tego jegomościa. Mam za to, drugie, ważniejsze pytanie, (to dotyczy się wszystkich unikatów), jeżeli szukam takiego np. Kolcogrzbieta, a znajdę w tej samej lokacji czempiona/rzadkiego, który wygląda tak samo (ta sama rasa), jak ów Kolcogrzbiet, to jest szansa, że się ten unikat dalej pojawi, czy mam wtedy restartować grę? Byłbym także szczęśliwy, gdybyś napisał, na ile procent jesteś pewny swojej odpowiedzi.

AnDre (2014-08-14 10:08:48)
Sorki, że tak długo czekałeś na odpowiedź, ale urlopowałem się :)
Też przez długi czas męczyła mnie ta kwestia i zwracałem na to uwagę. Na pewno nie raz trafiłem unikalnego jak na planszy była również elita lub rare tego samego rodzaju, ale ciężko powiedzieć czy ma to zastosowanie przy każdym mobie. W każdym razie w sądzie zeznawałbym, że mogą pojawić się na raz :)

Zostaw swój komentarz:
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
2+1=