Unikalne potwory - Akt 3 >> Kapitan Donn Adams
EN: Captain Donn Adams
DE: Hauptmann Donn Adams

Kapitan Donn Adams

Zlecenie: Kapitan Donn Adams
(Dowódca Szkieletowej Straży)

Kapitan Donn AdamsKapitan Donn AdamsKapitan Donn AdamsKapitan Donn Adams

Przez dość dużą lokację (Podziemia Twierdzy - Poziom 1) , w której występuje, potwór jest dość trudny do znalezienia. Może pojawić się również w Podzielony Los: Podziemia Twierdzy.
Kapitan Donn Adams znajduje się w akcie 3 i można go znaleźć w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 1. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Szkieletowy maruder. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Lodowy kolcogrzbiet Kolcogrzbiet (Kolczasta Ognista Bestia), Rozpruwacz dusz Jęzochłost (Pragnienie Krwi), Szkieletowy maruder Kapitan Dale (Były Kapitan Straży), Płonący mieczownik Kościorwij (Groza Płomieni). Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Kapitan Donn Adams" w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 1, w akcie 3. W grze występują również inne unikalne potwory typu Szkieletowy maruder - Kapitan Dale (Były Kapitan Straży) w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 1.

Jak znaleźć Kapitan Donn Adams w Diablo 3:

Teleportuj się do punktu kontrolnego Podziemia Twierdzy - Poziom 1 i przeszukaj całą lokację. Jeśli nie ma wróć do miasta i zacznij od początku.
Akt: 3
Lokacja: Podziemia Twierdzy - Poziom 1
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Szkieletowy maruder
Inne unikalne potwory typu Szkieletowy maruder: Kapitan Dale (Były Kapitan Straży) [Podziemia Twierdzy - Poziom 1]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Kapitan Donn Adams
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Płonący mieczownik Kościorwij (Groza Płomieni), Szkieletowy maruder Kapitan Dale (Były Kapitan Straży), Rozpruwacz dusz Jęzochłost (Pragnienie Krwi), Lodowy kolcogrzbiet Kolcogrzbiet (Kolczasta Ognista Bestia)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
« Kapitan Dale (PREVIOUS)
(NEXT) Kartan »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
2+4+9+6=