EN: Bholen
DE: Bholen

Bolen

Zlecenie: Bolen
(Aspekt Gnuśności)

BolenBolen

Znaleziona podczas Bounty. Losowo dropi Czaszka Raylenda.
Bolen znajduje się w akcie 3 i można go znaleźć w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 2. W Diablo 3 znajduje się od wersji RoS i jest odmianą potwora Maniakalny golgor. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Demoniczny łupieżca Miażdżyciel (Przechodzień), Szybki zerwiłeb Truposz Oprawca (Polecą Głowy), Rozpruwacz dusz Aloysius Upiorny (Potępiony Na Wieczność). Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Bolen" w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 2, w akcie 3. W grze występują również inne unikalne potwory typu Maniakalny golgor - Nikczemny Maruder w lokacji Podziemia Marudera, Strażnik Iny w lokacji Podziemia Mantry Iny, Gorog Mięśniak (Kruszon) w lokacji Rdzeń Arreat.

Jak znaleźć Bolen w Diablo 3:

Restartuj grę, aż znajdziesz zlecenie Zabij Bolen.
Akt: 3
Lokacja: Podziemia Twierdzy - Poziom 2
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Maniakalny golgor
Inne unikalne potwory typu Maniakalny golgor: Gorog Mięśniak (Kruszon) [Rdzeń Arreat], Strażnik Iny [Podziemia Mantry Iny], Nikczemny Maruder [Podziemia Marudera]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Bolen
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Rozpruwacz dusz Aloysius Upiorny (Potępiony Na Wieczność), Szybki zerwiłeb Truposz Oprawca (Polecą Głowy), Demoniczny łupieżca Miażdżyciel (Przechodzień)
Znaleziony w wersji: RoS
« Bluzgor Rębacz (PREVIOUS)
(NEXT) Brutu »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
5+3+5=