Unikalne potwory - Akt 3 >> Bluzgor Rębacz
EN: Axgore the Cleaver
DE: Axgore der Spalter

Bluzgor Rębacz

Zlecenie: Bluzgor Rębacz
(Władca Zwidobestii)

Bluzgor RębaczBluzgor RębaczBluzgor RębaczBluzgor Rębacz

W wersji 1.0.8 nazywał się Axegore Rębacz. Jest on łatwy do znalezienia, gdyż występuje w małej lokacji (Rdzeń Arreat) z portalem na jej początku.
Bluzgor Rębacz znajduje się w akcie 3 i można go znaleźć w lokacji Rdzeń Arreat. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8, 2.0.1 i jest odmianą potwora Kolosalna zwidobestia. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Stygijski pełzacz Skorpitoks (Zainfekowany Demoniczny Skorpion), Maniakalny golgor Gorog Mięśniak (Kruszon). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Bluzgor Rębacz" w lokacji Rdzeń Arreat, w akcie 3. W grze występują również inne unikalne potwory typu Kolosalna zwidobestia - Rzezacz (Dzierżyciel Ogromnych Toporów) w lokacji Wieża Potępionych - Poziom 1, Siara (Bestia Udręki) w lokacji Wieża Potępionych - Poziom 2.

Jak znaleźć Bluzgor Rębacz w Diablo 3:

Rozpocznij od punktu kontrolnego Rdzeń Arreat i sprawdź całą lokację. Jeśli tam nie występuje wróć do miasta i zrestartuj grę.
Akt: 3
Lokacja: Rdzeń Arreat
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Kolosalna zwidobestia
Inne unikalne potwory typu Kolosalna zwidobestia: Siara (Bestia Udręki) [Wieża Potępionych - Poziom 2], Rzezacz (Dzierżyciel Ogromnych Toporów) [Wieża Potępionych - Poziom 1]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Bluzgor Rębacz
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Maniakalny golgor Gorog Mięśniak (Kruszon), Stygijski pełzacz Skorpitoks (Zainfekowany Demoniczny Skorpion)
Znaleziony w wersji: 1.0.8, 2.0.1
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Blarg Obrzydliwy (PREVIOUS)
(NEXT) Bolen »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
2+9+5+8+0=