Unikalne potwory - Akt 3 >> Miażdżyciel
EN: The Crusher
DE: Der Brecher

Miażdżyciel

Zlecenie: Miażdżyciel
(Przechodzień)

MiażdżycielMiażdżyciel

Jest on dość trudny do znalezienia przez dużą lokację (Podziemia Twierdzy - Poziom 2).
Miażdżyciel znajduje się w akcie 3 i można go znaleźć w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 2. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Demoniczny łupieżca. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Maniakalny golgor Bolen (Aspekt Gnuśności), Szybki zerwiłeb Truposz Oprawca (Polecą Głowy), Rozpruwacz dusz Aloysius Upiorny (Potępiony Na Wieczność). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Miażdżyciel" w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 2, w akcie 3. W grze występują również inne unikalne potwory typu Demoniczny łupieżca - Dymion Dewastator (Nierozważny Demon) w lokacji Górne Obwarowania, Obis Potężny (Żołnierz Mrocznych Demonów) w lokacji Górne Obwarowania.

Jak znaleźć Miażdżyciel w Diablo 3:

Teleportuj się do punktu kontrolnego Podziemia Twierdzy - Poziom 1 i zejdź na poziom 2. Sprawdź całą lokację i jeśli nie występuje wróć do miasta i zacznij od nowa.
Akt: 3
Lokacja: Podziemia Twierdzy - Poziom 2
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Demoniczny łupieżca
Inne unikalne potwory typu Demoniczny łupieżca: Obis Potężny (Żołnierz Mrocznych Demonów) [Górne Obwarowania], Dymion Dewastator (Nierozważny Demon) [Górne Obwarowania]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Miażdżyciel
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Rozpruwacz dusz Aloysius Upiorny (Potępiony Na Wieczność), Szybki zerwiłeb Truposz Oprawca (Polecą Głowy), Maniakalny golgor Bolen (Aspekt Gnuśności)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Mehshak Szkaradny (PREVIOUS)
(NEXT) Mroźnica »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
7+9=