Unikalne potwory - Akt 1 >> Żeloba Jadowita
EN: Zhelobb the Venomous
DE: Krankra die Giftige

Żeloba Jadowita

Zlecenie: Żeloba Jadowita
(Pomiot Królowej)

Żeloba JadowitaŻeloba Jadowita

W wersji 1.0.8 potwór nazywał się Zhelobb Jadowity. Potwór stosunkowo trudny do znalezienia ze względu na rozmiar lokacji - Pieczary Aranei.
Żeloba Jadowita znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Pieczary Aranei. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Pajęczy koszmar. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Pajęcznik Trucijad (Mały I Zabójczy), Toksyczny czatownik Rathlin Owdowiciel (Tkacz Zarazy), Toksyczny czatownik Qurash Zelżony (Pędzarz Zarazy), Pajęczy koszmar Arsekt Jadowity (Nosiciel Gnijącego Rozkładu). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Żeloba Jadowita" w lokacji Pieczary Aranei, w akcie 1. W grze występują również inne unikalne potwory typu Pajęczy koszmar - Świętokradczy Czempion w lokacji Podziemia Świętokradczej Esencji, Arsekt Jadowity (Nosiciel Gnijącego Rozkładu) w lokacji Pieczary Aranei.

Jak znaleźć Żeloba Jadowita w Diablo 3:

Użyj punktu kontrolnego Wyżynna Przełęcz. Idź na południe przez Komorę Królowej Aranei do Pieczar Aranei. Przeszukaj całą lokację i jeśli nie ma go wróć do miasta i rozpocznij grę od nowa.
Akt: 1
Lokacja: Pieczary Aranei
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Pajęczy koszmar
Inne unikalne potwory typu Pajęczy koszmar: Arsekt Jadowity (Nosiciel Gnijącego Rozkładu) [Pieczary Aranei], Świętokradczy Czempion [Podziemia Świętokradczej Esencji]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Żeloba Jadowita
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Pajęczy koszmar Arsekt Jadowity (Nosiciel Gnijącego Rozkładu), Toksyczny czatownik Qurash Zelżony (Pędzarz Zarazy), Toksyczny czatownik Rathlin Owdowiciel (Tkacz Zarazy), Pajęcznik Trucijad (Mały I Zabójczy)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Zdrajca Śmierci (PREVIOUS)
(NEXT) Zerwijczerep »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
2+8=