EN: Venimite
DE: Toximite

Trucijad

Zlecenie: Trucijad
(Mały I Zabójczy)

TrucijadTrucijadTrucijadTrucijad

W wersji 1.0.8 nazywał się Venimit. Potwór stosunkowo trudny do znalezienia ze względu na wielkość lokacji Pieczary Aranei i swoje niewielkie rozmiary.
Trucijad znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Pieczary Aranei. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Pajęcznik. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Pajęczy koszmar Żeloba Jadowita (Pomiot Królowej), Toksyczny czatownik Rathlin Owdowiciel (Tkacz Zarazy), Toksyczny czatownik Qurash Zelżony (Pędzarz Zarazy), Pajęczy koszmar Arsekt Jadowity (Nosiciel Gnijącego Rozkładu). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Trucijad" w lokacji Pieczary Aranei, w akcie 1.

Jak znaleźć Trucijad w Diablo 3:

Użyj punktu kontrolnego Wyżynna Przełęcz i idź na południe przez Komorę Królowej Aranei do Pieczar Aranei. Przeszukaj całą lokację i jeśli nie występuje wróć do miasta i rozpocznij grę od nowa.
Akt: 1
Lokacja: Pieczary Aranei
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Pajęcznik
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Trucijad
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Pajęczy koszmar Arsekt Jadowity (Nosiciel Gnijącego Rozkładu), Toksyczny czatownik Qurash Zelżony (Pędzarz Zarazy), Toksyczny czatownik Rathlin Owdowiciel (Tkacz Zarazy), Pajęczy koszmar Żeloba Jadowita (Pomiot Królowej)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Teodyn Śmierciopiewca (PREVIOUS)
(NEXT) Udręczona Dusza »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
3+6+8=