Unikalne potwory - Akt 1 >> Rathlin Owdowiciel
EN: Rathlin the Widowmaker
DE: Rathlin die Witwenmacherin

Rathlin Owdowiciel

Zlecenie: Rathlin Owdowiciel
(Tkacz Zarazy)

Rathlin OwdowicielRathlin OwdowicielRathlin OwdowicielRathlin Owdowiciel

W wersji 1.0.8 nazywał się Rathlin Zabójca. Potwór stosunkowo trudny do znalezienia ze względu na wielkość lokacji Pieczary Aranei.
Rathlin Owdowiciel znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Pieczary Aranei. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8, 2.0.1 i jest odmianą potwora Toksyczny czatownik. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Pajęczy koszmar Żeloba Jadowita (Pomiot Królowej), Pajęcznik Trucijad (Mały I Zabójczy), Toksyczny czatownik Qurash Zelżony (Pędzarz Zarazy), Pajęczy koszmar Arsekt Jadowity (Nosiciel Gnijącego Rozkładu). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Rathlin Owdowiciel" w lokacji Pieczary Aranei, w akcie 1. W grze występują również inne unikalne potwory typu Toksyczny czatownik - Qurash Zelżony (Pędzarz Zarazy) w lokacji Pieczary Aranei.

Jak znaleźć Rathlin Owdowiciel w Diablo 3:

Wybierz punkt kontrolny Wyżynna Przełęcz i kieruj się na południe przez Komorę Królowej Aranei do Pieczar Aranei. Przeszukaj całą lokację - jeśli nie pojawił się wróć do miasta i rozpocznij grę od nowa.
Akt: 1
Lokacja: Pieczary Aranei
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Toksyczny czatownik
Inne unikalne potwory typu Toksyczny czatownik: Qurash Zelżony (Pędzarz Zarazy) [Pieczary Aranei]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Rathlin Owdowiciel
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Pajęczy koszmar Arsekt Jadowity (Nosiciel Gnijącego Rozkładu), Toksyczny czatownik Qurash Zelżony (Pędzarz Zarazy), Pajęcznik Trucijad (Mały I Zabójczy), Pajęczy koszmar Żeloba Jadowita (Pomiot Królowej)
Znaleziony w wersji: 1.0.8, 2.0.1
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Ragus Grimlow (PREVIOUS)
(NEXT) Ravi Śnieżnobiały »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
2+4+4=