Unikalne potwory - Akt 1 >> Udręczony Behemot
EN: Tormented Behemoth
DE: Gequälter Behemoth

Udręczony Behemot

(Monstrum Z Czeluści)

Udręczony BehemotUdręczony Behemot
Udręczony Behemot znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Sale Agonii - Poziom 2. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8, 2.0.1 i jest odmianą potwora Niepogrzebany. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Przywrócony przywoływacz Mopanek Głupiec (Nadworny Błazen Leoryka). W grze występują również inne unikalne potwory typu Niepogrzebany - Paszczorwij (Monstrum Z Krypty) w lokacji Splugawiona Krypta - Poziom 2, Jay Wilson (Reżyser Gry) w lokacji Piekło Twórców, Pałkoręki (Nieumarły Ciemiężca) w lokacji Katedra - Poziom 2.

Jak znaleźć Udręczony Behemot w Diablo 3:

Przeszukaj całą lokację.
Akt: 1
Lokacja: Sale Agonii - Poziom 2
Występowanie: Wydarzenie
Gatunek potwora: Niepogrzebany
Inne unikalne potwory typu Niepogrzebany: Pałkoręki (Nieumarły Ciemiężca) [Katedra - Poziom 2], Jay Wilson (Reżyser Gry) [Piekło Twórców], Paszczorwij (Monstrum Z Krypty) [Splugawiona Krypta - Poziom 2]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Przywrócony przywoływacz Mopanek Głupiec (Nadworny Błazen Leoryka)
Znaleziony w wersji: 1.0.8, 2.0.1
« Udręczona Dusza (PREVIOUS)
(NEXT) Uryk Wiedzący »
Komentarze:
Saiyan (2014-04-29 11:09:27)
Potworek bardzo łatwy do znalezienia. Wystarczy zrobić sobie punkt kontrolny na Wyżynnym Przejściu i wracać do Sal Agonii poz 2, od razu widać czy rozpoczęło się zdarzenie "Nieznajomy w potrzebie" (mała żółta kropka widoczna na mapie) z którym jest powiązany ten potwór. Przy tej okazji znaleźć można Dziennik Więźnia.

Zostaw swój komentarz:
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
3+3+4=