Unikalne potwory - Akt 1 >> Jay Wilson
EN: Jay Wilson
DE: Jay Wilson

Jay Wilson

(Reżyser Gry)

Jay WilsonJay Wilson

Pojawia się on za każdym razem w lokacji "Piekło Twórców". Wejście do lokacji występuje losowo jako czwarta krypta na Cmentarzu Porzuconych. Po śmierci ma szansę upuścić jednoręczny miecz Pięcioroczny Miecz do transmogryfikacji.
Jay Wilson znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Piekło Twórców. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Niepogrzebany. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Bezbożny niewolnik Josh Mosqueira (Reżyser Gry). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Nie Żyje Jay!. W grze występują również inne unikalne potwory typu Niepogrzebany - Udręczony Behemot (Monstrum Z Czeluści) w lokacji Sale Agonii - Poziom 2, Paszczorwij (Monstrum Z Krypty) w lokacji Splugawiona Krypta - Poziom 2, Pałkoręki (Nieumarły Ciemiężca) w lokacji Katedra - Poziom 2.

Jak znaleźć Jay Wilson w Diablo 3:

Użyj punktu kontrolnego Cmentarz Porzuconych, sprawdź całą lokację - jeśli są tylko trzy krypty wróć do miasta i zrestartuj grę.
Akt: 1
Lokacja: Piekło Twórców
Występowanie: Wydarzenie
Gatunek potwora: Niepogrzebany
Inne unikalne potwory typu Niepogrzebany: Pałkoręki (Nieumarły Ciemiężca) [Katedra - Poziom 2], Paszczorwij (Monstrum Z Krypty) [Splugawiona Krypta - Poziom 2], Udręczony Behemot (Monstrum Z Czeluści) [Sale Agonii - Poziom 2]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Bezbożny niewolnik Josh Mosqueira (Reżyser Gry)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Nie Żyje Jay!

Nie Żyje Jay!
« Hrugon Buntownik (PREVIOUS)
(NEXT) Jezeb Przywoływacz »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
8+2+3+9+5=