Unikalne potwory - Akt 1 >> Pałkoręki
EN: Cudgelarm
DE: Totschlägerarm

Pałkoręki

Zlecenie: Pałkoręki
(Nieumarły Ciemiężca)

PałkorękiPałkoręki

Potwór stosunkowo łatwy do znalezienia ze względu na małą lokację, Katedra Poziom 2.
Pałkoręki znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Katedra - Poziom 2. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Niepogrzebany. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Szkielet Merrium Cierniczerep (Zakażony Szkieletowy Wojownik), Nietoperz trupojad Podpalacz (Spalający Na Popiół). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Pałkoręki" w lokacji Katedra - Poziom 2, w akcie 1. W grze występują również inne unikalne potwory typu Niepogrzebany - Udręczony Behemot (Monstrum Z Czeluści) w lokacji Sale Agonii - Poziom 2, Paszczorwij (Monstrum Z Krypty) w lokacji Splugawiona Krypta - Poziom 2, Jay Wilson (Reżyser Gry) w lokacji Piekło Twórców.

Jak znaleźć Pałkoręki w Diablo 3:

Użyj punktu kontrolnego Ogrody Katedralne, idź przez Przejście Leoryka do Katedry Poziom 2. Sprawdź całą lokację - jeśli nie ma wróć do miasta i zrestartuj grę.
Akt: 1
Lokacja: Katedra - Poziom 2
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Niepogrzebany
Inne unikalne potwory typu Niepogrzebany: Jay Wilson (Reżyser Gry) [Piekło Twórców], Paszczorwij (Monstrum Z Krypty) [Splugawiona Krypta - Poziom 2], Udręczony Behemot (Monstrum Z Czeluści) [Sale Agonii - Poziom 2]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Pałkoręki
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Nietoperz trupojad Podpalacz (Spalający Na Popiół), Szkielet Merrium Cierniczerep (Zakażony Szkieletowy Wojownik)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Paszczorwij (PREVIOUS)
(NEXT) Percepeus »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
2+6=