Lista unikalnych potworów w akcie 5

Alfabetyczna lista unikalnych potworów w akcie 5.
Nazwa Opis Lokacja
Adria Wiedźma Wielka Sala
Akwaria Matrona Armagedonu Pola Bitewne Wieczności
Almash Niedźwiedzioręki Wielki Traper Ścieżki Utopców
Amok Dewastator Dowódca Oblężeń Forteca Pandemonium - Poziom 2
Andy Gonsiorow Młodszy Aferzysta Skarbiec
Ankou Plaga Sanktuarium Cmentarz Cierniwrzosów
Arkuss Strażnik Lodu Ruiny Korvusu
Artur Płonący Księgarz Przytulna Księgarnia
Baetus Postrach Pandemonium Pola Bitewne Wieczności
Balator Kula Skarabeusza Ruiny Korvusu
Ballartrask Plugawca Krwawy Kat Forteca Pandemonium - Poziom 2
Bari Bairi Przywoływacz Śmierci Przejście Do Korvusu
Bari Hattar Splugawiony Krwawy Zaklinacz Ruiny Korvusu
Bari Moqqu Ożywiacz Ruiny Korvusu
Baron Łupszyld Spadkobierca Fortuny Skarbiec
Beleth Nieśmiertelny z Burzy Forteca Pandemonium - Poziom 2
Belfegor Strażnik Run Wojenna Ścieżka
Bertram Osetnik Milczący Bandyta Splądrowane Mieszkanie
Biały Płomień Gorejąca Przyzwana Szkieletowa Bestia Aleja Żaru
Blort Więzień Forteca Pandemonium - Poziom 1
Bogi Basik Starszy Aferzysta Skarbiec
Borgot Zagubiony Demon Kraina Wyklętych
Brent Brewington Zastępca Kierownika Gildii Złodziei Kryjówka Gildii - Poziom 1
Celik Całun Cienia Forteca Pandemonium - Poziom 2
Charok Pokój Czarodzieja
Chciwość Baleronowa Skarbca Wewnętrzne Sanktuarium
Chochoł Ścieżki Utopców
Czarnoksiężnik Dieyno Oko Graeae Tunele Plagi - Poziom 1
Czarnoksiężnik Ennyo Oko Graeae Tunele Plagi - Poziom 1
Czarnoksiężnik Pemfrido Oko Graeae Tunele Plagi - Poziom 1
Czempion Fortelów Podziemia Fortelu Uliany
Dale Hawthorne Zagłodzony Łucznik Dzielnica Gminu
Denis Genest Zastępca Kierownika Gildii Złodziei Kryjówka Gildii - Poziom 1
Drygha Zwiastunka Śmierci Aleja Gideona
Dusigrosz Wyciśnie Wszystko Skarbiec
Duszożerca Kamienne Serce Forteca Pandemonium - Poziom 1
Dzikołak Zguba Zachodniej Marchii Wzgórza Zachodniej Marchii
Elemezer Skrudż Nawiedzany przez Duchy Sezonów Skarbiec
Elgorat Władca Trupów Napadnięte Domostwo
Emikdewa Strażnik Run Pola Bitewne Wieczności
Enoch Biały Skrytobójca Z Gildii Złodziei Cela Edlina
Erdit Pani Śmierci Cmentarz Cierniwrzosów
Erelius Zapomniany Pradawny Anioł Grań Wieczności
Eremiel Oziębły Żniwiarz Cmentarz Cierniwrzosów
Eziel Strażnik Maltaela Forteca Pandemonium - Poziom 2
Fharzula Cesarski Kat Gabinet W Starożytnej Wieży
Fino Agres Wściekły Kundel Dzielnica Gminu
Fochgrob Uzurpator Plugawy Żniwiarz Warzelnia Tustina
Fozzman Waga Piórkowa Skarbiec
Fryderyk Bartolomeusz Udręczony Umarły Cmentarz Cierniwrzosów
Funerus Cmentarz Cierniwrzosów
Getzlord Pięść Dzielnica Gminu
Ghrentuloth Olbrzymi Napastnik Wzgórza Zachodniej Marchii
Gniew Raekor Podziemia Dziedzictwa Raekor
Gorgon Gekko Chciwość Jest Dobra Skarbiec
Gorrel Wiarołomca Dziedziniec Wyntonów
Gozmol Brutalny Łowca Bagonów Ścieżki Utopców
Gravitus Władca Grobowca Cmentarz Cierniwrzosów
Groteskor Zagubiony Czerw Kraina Wyklętych
Gruel Nadrządca Bagonów Kręta Jaskinia
Grzebor Tunelarz Pożeracz Demonów Pola Bitewne Wieczności
Hakkajar Wojenny Dowódca Zaginionego Legionu Kryjówka Zaginionego Legionu
Hamish Szaleniec Dom Szaleństwa
Harpagon Skąpy Kolekcjoner Skarbiec
Hazjael Zagubiony Anioł Kraina Wyklętych
Hed Monh Ton Saskatchewan Wyspa Szarej Pustki
Hedros Czarna Śmierć Cmentarz Cierniwrzosów
Hiadures Ostatni Z Siedmiu Forteca Pandemonium - Poziom 1
Igor Stalfos Potężny Poległy Wojownik Dzielnica Gminu
Inkwizytor Sebacjusz Pierwszy Władca Oprawców Forteca Pandemonium - Poziom 2
Ixatla Królowa Ula Pola Bitewne Wieczności
Jergasef Bezlitosny Dzielnica Gminu
Kalmor Ostatni Starożytny Przejście Do Korvusu
Kamolos Kruszyskał Pola Bitewne Wieczności
Kapitan Gerber Poległy Żołnierz Dzielnica Gminu
Kapitan Shely Bezlitosny Bitewny Strażnik Wzgórza Zachodniej Marchii
Kapitan Tollifer Zabity oficer Dzielnica Gminu
Kasadia Zwiastunka Śmierci Katedra Zakarum
Katarzyna Batts Dzwonnicowa Wiedźma Dzielnica Gminu
Katharis Matrona Tygli Dziedziniec Szlacheckiej Nekropolii
Koghar Towarzysz Nashoka Kryjówka Myśliwego
Korkorot Strażnik Run Pola Bitewne Wieczności
Krejzus Bogaty Jak Ja Skarbiec
Krowia Królowa Krowi Krezus Krowi Poziom Nie Istnieje
Krusk Zemsta To Miłosierdzie Pola Bitewne Wieczności
Krwawnik Zagubiony Krwawy Sługa Kraina Wyklętych
Krwawożerca Katrupiciel Dom Krzyków
Kube Niosący Burzę Wzgórza Zachodniej Marchii
Kulawiec Johnson Niezdarny Złodziejaszek Cmentarz Cierniwrzosów
Kurekas Uwięziony Władca Demonów Pola Bitewne Wieczności
Lady Ansonia Wściekły Duch Dom Trupów
Lady Wiktoria Potępiona Kobieta Dom Głębokiego Smutku
Laocjusz Chromy Władca Szkodników Tunele Plagi - Poziom 1
Larvus Gnijący robaczy Pomiot Kręta Jaskinia
Lech Gobelny Zakazana Wiedza Skarbiec
Lew Bywin Komandor Skarbiec
Lograt Gilotyna Forteca Pandemonium - Poziom 1
Lord Darius Brenden Spaczony Szlachcic Dzielnica Gminu
Lord Kertis Niespokojny Władca Moczarów Ścieżki Utopców
Lord Wynton Uzurpator Pałac Clyftonów
Lu'Kon Bestia Zarazy Odstręczająca Rudera
Lurk Koszmar Z Zachodniej Marchii Ścieżki Utopców
Lythan Wygnany Przeklęty Anioł Cmentarz Cierniwrzosów
M'Dukkan Przyzywacz Zaginionego Legionu Kryjówka Zaginionego Legionu
Magnar Zdrajca Rakkisa Ścieżki Utopców
Magrethar Zagubiony Ścierwojad Kraina Wyklętych
Malgasz Nikczemny Brutal Przejście Do Korvusu
Maltael Anioł Śmierci Serce Fortecy
Matanzas Obmierzły Dzierżyciel Mocy Żywiołów Dzielnica Gminu
Mekhar Bezbożny Krwawiec Niebezpieczna Jaskinia - Poziom 1
Meriel Regodon Zastępca Kierownika Gildii Złodziei Kryjówka Gildii - Poziom 1
Miazma Strażnik Zarazy Ruiny Korvusu
Minra Ofiara Zarazy Cmentarz Cierniwrzosów
Moggra Matka Szczepu Niebezpieczna Jaskinia - Poziom 2
Mordrat Broniący Wrót Kapitan Taran
Morghum Bestia Kolekcjoner Czaszek Krwawe Moczary
Mulikus Straszliwy Wiekuisty Nadrządca Prastare Ruiny Dholmuru
Murdred Bestia Z Pieczary Niebezpieczna Jaskinia - Poziom 1
Mydas Złoty Dotyk Skarbiec
Nak Brekthar Patroszyciel Przejście Do Korvusu
Nak Qujin Mieszkaniec Mroku Ruiny Korvusu
Nak Sarugg Nieustępliwy Krwawy Bies Ruiny Korvusu
Naszok Partner Koghara Kryjówka Myśliwego
Nestor Barg Starożytny Pancerny Łowca Grań Wieczności
Nikkorax Przemieniony Karczmarz Nawiedzona Gospoda
Nosiciel Furii Podziemia Furii Pustkowi
Obsydiusz Poszukiwacz Zaginionych Skarbów Pola Bitewne Wieczności
Om Nom Nom Żniwiarka Z Krypty Cmentarz Cierniwrzosów
Opiekun Hashemel Oblężone Ruiny
Ostroszpon Przywódca Stada Pola Bitewne Wieczności
Paolia Pani Ciemności Forteca Pandemonium - Poziom 2
Parszywiec Rozcinacz Ścieżki Utopców
Paź Królowej Nic, co bydlęce, nie jest mu obce. Losowa
Peleila Strażniczka Burzy Ogniowej Tunele Plagi - Poziom 2
Poncjusz Sztukmistrz Dzielnica Gminu
Ponzi Budowniczy Piramidy Skarbiec
Procarz Mistrz Pułapek Ścieżki Utopców
Przeraziciel Większy Demon Grozy Niszczejący Bunkier
Puron Przyzywacz Umarłych Cmentarz Cierniwrzosów
Pyresz Strażnik Ognia Ruiny Korvusu
Płotka Nie Dotykaj Koni, Gryzą Aleja Gideona
Quorel Bagniciel Krwawe Moczary
Razael Straszliwy Zguba Cienia Forteca Pandemonium - Poziom 1
Rejakka Zwiadowca Zaginionego Legionu Kryjówka Zaginionego Legionu
Rekkar Strażnik Run Pola Bitewne Wieczności
Rogot Wieczny Okupowane Ruiny
Rojognida Pieczary Luray - Poziom 2
Sartor Magnetyczny Potwór Pola Bitewne Wieczności
Sędzia Alzarius Forteca Pandemonium - Poziom 1
Senahda Zaklinacz z Otchłani Jaskinie Przypływów - Poziom 1
Seraziel Strażniczka Maltaela Forteca Pandemonium - Poziom 2
Severag Zagubiony Jeździec Demonów Kraina Wyklętych
Siostra Lysa Spaczona Zaklinaczka Siedziba Proroka - Poziom 2
Skaddar Zdeprawowany Uwięziony Demon Forteca Pandemonium - Poziom 2
Skarnax Strażnik Grobowca Ruiny Korvusu
Ślizogon Zbieracz Bagon Strażnik Skarbu Tereny Bagonów
Śluzon Tunelarz Pożeracz Aniołów Pola Bitewne Wieczności
Smagający pełzacz Niebezpieczna Jaskinia - Poziom 1
Sorena Żniwiarz Forteca Pandemonium - Poziom 1
Splinter Mnich Z Kanałów Aleja Szkodników
Sukulent Mięsisty Skorupiak Jaskinie Przypływów - Poziom 1
Sumaryss Potępiony Władca Cierpienia Wzgórza Zachodniej Marchii
Szaleniec Wyspa Szarej Pustki
Szalona Matka Lęgu Zakażona Nosicielka Wyspa Szarej Pustki
Szkarłatny Kieł Przewodnik Stada Wzgórza Zachodniej Marchii
Szponoręki Wielki Jak Góra Wzgórza Zachodniej Marchii
Sługa Cienia Podziemia Opończy Cienia
Służebnica Lamiel Wrota Pandemonium
Służebnica Płomienia Podpalaczka Wzgórza Zachodniej Marchii
Służebnica Płomienia 2 Podpalaczka Wzgórza Zachodniej Marchii
Służebnica Płomienia 3 Podpalaczka Wzgórza Zachodniej Marchii
Tadardia Nocna Groza Ścieżki Utopców
Targerius Mistrz Mrocznych Sztuk Cmentarz Cierniwrzosów
Tartess Potomek Ardanoków Okupowane Ruiny
Templeton Żarłoczny Szkodnik Tunele Plagi Poziom 1
Teodozja Buhre Zagubiony Duch Wzgórza Zachodniej Marchii
Terk Pomsta Urzaela Dzielnica Gminu
Terro Rwijec Wściekły Kundel Wzgórza Zachodniej Marchii
Thilor Nadzorca Tarana Przyczółek Oblężniczy
Trejiak Przyczajony Szkieletowy Kapitan Wzgórza Zachodniej Marchii
Troven Strażnik Skarbów Ruiny Korvusu
Tułacz Sferowy Strażnik Pola Bitewne Wieczności
Tyloss Lannister Zawsze Spłaca Długi Skarbiec
Urgrek Partacz Władca Wzgórza Ścieżki Utopców
Urzael Zwiastun Śmierci Wieża Korelana
Uzkez Anihilator Żniwiarz Mordercza Komnata
Valoelle Z Zakonu Martwego Światła Dzielnica Gminu
Valtesk Okrutny Strażnik Mroku Forteca Pandemonium - Poziom 1
Vek Dahyrn Wojownik Strażników Krwi Ruiny Korvusu
Vek Marru Krwawiec Przejście Do Korvusu
Vek Tabok Plugawca Przejście Do Korvusu
Vekriss Sługa Dirgesta Odkopane Ruiny - Poziom 2
Verlix Obrzmielec Niebezpieczna Jaskinia - Poziom 2
Virgil Podrzynacz Przywódca Rabusiów Splądrowane Mieszkanie
Volux Zapomniany Władca Demonów Grań Wieczności
Vosk Mściwy Tyran Przejście Do Korvusu
War Strażnik Siły Ruiny Korvusu
Widmo Złego Pana Nie Był Ni Razu Człowiekiem Dzielnica Gminu
Wielki Mistrz Pierwszy Miecz Zakonu Tajny Posterunek Templariuszy
Wilczarz Przywódca Stada Zatoka Sharpe'a
Xafan Bezlitosny Anioł Forteca Pandemonium - Poziom 2
Xoren Strażnik Maltaela Forteca Pandemonium - Poziom 2
Yorkathraxx Ożywiacz Umarłych Przejście Do Korvusu
Zalud Strażnik Maltaela Forteca Pandemonium - Poziom 2
Zanthek Więzień Forteca Pandemonium - Poziom 1
Żeńca Całun Mroku Forteca Pandemonium - Poziom 1
Zorrus Posłaniec Zarazy Forteca Pandemonium - Poziom 2
Żółty Kąsacz To Tylko Zły Sen Cmentarz Cierniwrzosów
Żujpaszcza Uskrzydlony Krwiopijca Ścieżki Utopców
Złotopalcy Pracuje Dorywczo Skarbiec