Unikalne potwory - Akt 3 >> Gryzikość
EN: Gnawbone
DE: Knochenbeißer

Gryzikość

(Zajadły Demoniczny Ogar)

GryzikośćGryzikość

Potwora losowo można spotkać w Wieży Potępionych na poziomie 1 i jest on dość łatwy do znalezienia przez niedużą lokację.
Gryzikość znajduje się w akcie 3 i można go znaleźć w lokacji Wieża Potępionych - Poziom 1. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Piekielny ogar upadłych. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Szaman upadłych Ognisty Mag Upadłych, Rabuś Skarbów, Kolosalna zwidobestia Rzezacz (Dzierżyciel Ogromnych Toporów), Płonący ghul Gholash (Dziki Ognisty Brutal), Sukkub Demonika Nikczemna (Z Samego Serca Piekieł). W grze występują również inne unikalne potwory typu Piekielny ogar upadłych - Kłowyj (Gryzie Bardziej, Niż Szczeka) w lokacji Krater Arreat - Poziom 1.

Jak znaleźć Gryzikość w Diablo 3:

Teleportuj się do punktu kontrolnego Wieża Potępionych - Poziom 1 i przeszukaj całą lokację. Jeśli nie pojawił się wróć do miasta i zacznij nową grę.
Akt: 3
Lokacja: Wieża Potępionych - Poziom 1
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Piekielny ogar upadłych
Inne unikalne potwory typu Piekielny ogar upadłych: Kłowyj (Gryzie Bardziej, Niż Szczeka) [Krater Arreat - Poziom 1]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Sukkub Demonika Nikczemna (Z Samego Serca Piekieł), Płonący ghul Gholash (Dziki Ognisty Brutal), Kolosalna zwidobestia Rzezacz (Dzierżyciel Ogromnych Toporów), Rabuś Skarbów, Szaman upadłych Ognisty Mag Upadłych
Znaleziony w wersji: 1.0.8
« Groak Zabijaka (PREVIOUS)
(NEXT) Gugyn Rękawica »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
1+3+3=