EN: Gholash
DE: Gholasch

Gholash

Zlecenie: Gholash
(Dziki Ognisty Brutal)

GholashGholash

Potwór losowo pojawia się w Wieży Potępionych na poziomie 1. Jest on dość łatwy do znalezienia ze względu na niedużą lokację.
Gholash znajduje się w akcie 3 i można go znaleźć w lokacji Wieża Potępionych - Poziom 1. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Płonący ghul. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Szaman upadłych Ognisty Mag Upadłych, Rabuś Skarbów, Kolosalna zwidobestia Rzezacz (Dzierżyciel Ogromnych Toporów), Piekielny ogar upadłych Gryzikość (Zajadły Demoniczny Ogar), Sukkub Demonika Nikczemna (Z Samego Serca Piekieł). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Gholash" w lokacji Wieża Potępionych - Poziom 1, w akcie 3. W grze występują również inne unikalne potwory typu Płonący ghul - Lawarint (Stopiony Plugawiciel) w lokacji Przejście Rakkisa.

Jak znaleźć Gholash w Diablo 3:

Poszukiwania zacznij od punktu kontrolnego Wieża Potępionych - Poziom 1 i przeszukaj całą lokację. Jeśli nie ma wróć do miasta i zacznij nową grę.
Akt: 3
Lokacja: Wieża Potępionych - Poziom 1
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Płonący ghul
Inne unikalne potwory typu Płonący ghul: Lawarint (Stopiony Plugawiciel) [Przejście Rakkisa]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Gholash
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Sukkub Demonika Nikczemna (Z Samego Serca Piekieł), Piekielny ogar upadłych Gryzikość (Zajadły Demoniczny Ogar), Kolosalna zwidobestia Rzezacz (Dzierżyciel Ogromnych Toporów), Rabuś Skarbów, Szaman upadłych Ognisty Mag Upadłych
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Ghallem Okrutny (PREVIOUS)
(NEXT) Ghom »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
3+8+0=