Unikalne potwory - Akt 1 >> Zakopana Żółć
EN: Burrow Bile
DE: Höhlengalle

Zakopana Żółć

(Pogromca Z Pól)

Zakopana ŻółćZakopana Żółć

Potwór dość łatwy do znalezienia ze względu na charakterystyczną lokację z zabitą wielką bestią na Polach Niedoli. Pojawia się po dotknięciu bestii.
Zakopana Żółć znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Opuszczone Gospodarstwo. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8, 2.0.1 i jest odmianą potwora Podziemny skoczek. W grze występują również inne unikalne potwory typu Podziemny skoczek - Szanabi (Kolekcjoner Skarbów) w lokacji Zapomniana Kopalnia - Poziom 2, Szponar Skaczący (Niezwykłych Rozmiarów Gryzoń) w lokacji Pola Niedoli, Zguba Płatnerza (Pustoszyciel Plugastwa) w lokacji Wieża Strażnicza - Poziom 2.

Jak znaleźć Zakopana Żółć w Diablo 3:

Wybierz punkt kontrolny Pola Niedoli i przeszukaj całą mapę, jeśli lokacja nie pojawiła się wróć do miasta i zrestartuj grę
Akt: 1
Lokacja: Opuszczone Gospodarstwo
Występowanie: Wydarzenie
Gatunek potwora: Podziemny skoczek
Inne unikalne potwory typu Podziemny skoczek: Zguba Płatnerza (Pustoszyciel Plugastwa) [Wieża Strażnicza - Poziom 2], Szponar Skaczący (Niezwykłych Rozmiarów Gryzoń) [Pola Niedoli], Szanabi (Kolekcjoner Skarbów) [Zapomniana Kopalnia - Poziom 2]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Znaleziony w wersji: 1.0.8, 2.0.1
« Wielki Inkwizytor Kultystów (PREVIOUS)
(NEXT) Zdrajca Śmierci »
Komentarze:
Saiyan (2014-04-29 11:28:15)
Wydarzenie: "Opuszczone gospodarstwo" z którym jest powiązany ten potworek może pojawiać się na Polach Niedoli w dwóch miejscach. Obrazuje to bardzo prosto ta zmyślna mapka: http://diablo.gamepedia.com/Fields_of_Misery W miejscach literek C i F więc wystarczy przebiec mapę na skos, żeby sprawdzić czy wylosowało nam to zdarzenie.

Zostaw swój komentarz:
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
7+5+3=