Unikalne potwory - Akt 4 >> Wężowiec
EN: Serpentor
DE: Serpentor

Wężowiec

Zlecenie: Wężowiec
(Rozpruwacz Snów)

WężowiecWężowiec
Wężowiec znajduje się w akcie 4 i można go znaleźć w lokacji Podzielony Los: Pola Bitewne Wieczności. W Diablo 3 znajduje się od wersji 2.6.0 i jest odmianą potwora Kolczasty czatownik. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Pierwotny ścierwojad Nekronom (Zrodzony z Gwiazd), Pierwotny ścierwojad K'Zigler (Demoniczny Posłaniec). Można go znaleźć tylko w trybie kampanii. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Wężowiec" w lokacji Podzielony Los: Pola Bitewne Wieczności, w akcie 4. W grze występują również inne unikalne potwory typu Kolczasty czatownik - Mulikus Straszliwy (Wiekuisty Nadrządca) w lokacji Prastare Ruiny Dholmuru, Krusk (Zemsta To Miłosierdzie) w lokacji Pola Bitewne Wieczności, Tartess (Potomek Ardanoków) w lokacji Okupowane Ruiny, Dusioł (Strażnik Szczeliny) w lokacji Szczelina Nefalemów, Baetus (Postrach Pandemonium) w lokacji Pola Bitewne Wieczności, Akwaria (Matrona Armagedonu) w lokacji Pola Bitewne Wieczności.

Jak znaleźć Wężowiec w Diablo 3:

Restartuj grę, aż znajdziesz zlecenie Zabij Wężowiec.
Akt: 4
Lokacja: Podzielony Los: Pola Bitewne Wieczności
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Kolczasty czatownik
Inne unikalne potwory typu Kolczasty czatownik: Akwaria (Matrona Armagedonu) [Pola Bitewne Wieczności], Baetus (Postrach Pandemonium) [Pola Bitewne Wieczności], Dusioł (Strażnik Szczeliny) [Szczelina Nefalemów], Tartess (Potomek Ardanoków) [Okupowane Ruiny], Krusk (Zemsta To Miłosierdzie) [Pola Bitewne Wieczności], Mulikus Straszliwy (Wiekuisty Nadrządca) [Prastare Ruiny Dholmuru]
Tryb gry: Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Wężowiec
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Pierwotny ścierwojad K'Zigler (Demoniczny Posłaniec), Pierwotny ścierwojad Nekronom (Zrodzony z Gwiazd)
Znaleziony w wersji: 2.6.0
« Veshan Zawzięty (PREVIOUS)
(NEXT) Xolotl »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
5+9=