Unikalne potwory - Akt 2 >> Kapłan Jorum
EN: Jhorum the Cleric
DE: Jhorum der Kleriker

Kapłan Jorum

Zlecenie: Kapłan Jorum
(Skryba Krwi Kultu)

Kapłan JorumKapłan Jorum

W wersji 2.0.1 nazywał się Jhorum Kapłan.
Kapłan Jorum znajduje się w akcie 2 i można go znaleźć w lokacji Alkarnus. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8, 2.0.1 i jest odmianą potwora Obłąkany kultysta. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Plugawy przywoływacz Shondar Zaklinacz (Pan Progu), Wściekły okulawiacz Sammash (Oprych Z Sabatu), Obłąkany kultysta Wielki Kultysta Murdos (Potężny I Okrutny Akolita Kultu). Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Kapłan Jorum" w lokacji Alkarnus, w akcie 2. W grze występują również inne unikalne potwory typu Obłąkany kultysta - Teodozjusz Jordan (Odźwierny) w lokacji Święta Ścieżka, Wielki Kultysta Murdos (Potężny I Okrutny Akolita Kultu) w lokacji Alkarnus, Wielki Inkwizytor Kultystów (Pan Bólu) w lokacji Sale Agonii - Poziom 1.

Jak znaleźć Kapłan Jorum w Diablo 3:

Restartuj grę, aż znajdziesz zlecenie Zabij Kapłan Jorum.
Akt: 2
Lokacja: Alkarnus
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Obłąkany kultysta
Inne unikalne potwory typu Obłąkany kultysta: Wielki Inkwizytor Kultystów (Pan Bólu) [Sale Agonii - Poziom 1], Wielki Kultysta Murdos (Potężny I Okrutny Akolita Kultu) [Alkarnus], Teodozjusz Jordan (Odźwierny) [Święta Ścieżka]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Kapłan Jorum
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Obłąkany kultysta Wielki Kultysta Murdos (Potężny I Okrutny Akolita Kultu), Wściekły okulawiacz Sammash (Oprych Z Sabatu), Plugawy przywoływacz Shondar Zaklinacz (Pan Progu)
Znaleziony w wersji: 1.0.8, 2.0.1
« Kanibal Fuad (PREVIOUS)
(NEXT) Khaaz »
Komentarze:
Saiyan (2014-05-22 14:22:26)
Teraz Jhorum nazywa się: Kapłan Jorum.

Zostaw swój komentarz:
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
4+3+8=