Unikalne potwory - Akt 1 >> Guwlar Czarne Ostrze
EN: Snoglatch Grimwield
DE: Hinklatsch Grimmwalt

Guwlar Czarne Ostrze

(Szaman Klanu Odosobnienia)

Guwlar Czarne OstrzeGuwlar Czarne Ostrze
Guwlar Czarne Ostrze znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Wyżynna Przełęcz, Południowe Wyżyny. W Diablo 3 znajduje się od wersji 2.0.3 i jest odmianą potwora Szaman Klanu Mrocznego Księżyca. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Wojownik Klanu Mrocznego Księżyca Logrut Wojownik (Zaciekły Wojownik Klanu Księżyca). W grze występują również inne unikalne potwory typu Szaman Klanu Mrocznego Księżyca - Skehlinrath (Gromowładny) w lokacji Południowe Wyżyny, Nalghban Wstrętny (Starszy Szaman Klanu Mrocznego Księżyca) w lokacji Zaginiony Wóz Karyny.

Jak znaleźć Guwlar Czarne Ostrze w Diablo 3:

Przeszukaj całą lokację.
Akt: 1
Lokacja: Wyżynna Przełęcz, Południowe Wyżyny
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Szaman Klanu Mrocznego Księżyca
Inne unikalne potwory typu Szaman Klanu Mrocznego Księżyca: Nalghban Wstrętny (Starszy Szaman Klanu Mrocznego Księżyca) [Zaginiony Wóz Karyny], Skehlinrath (Gromowładny) [Południowe Wyżyny]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Wojownik Klanu Mrocznego Księżyca Logrut Wojownik (Zaciekły Wojownik Klanu Księżyca)
Znaleziony w wersji: 2.0.3
« Grabarz O'Dell (PREVIOUS)
(NEXT) Hannes »
Komentarze:
Saiyan (2014-04-27 10:04:25)
Można go znaleźć także na mapie "Wyżynna Przełęcz", a to znaczy że pojawia się w tych samych miejscach co Logrut Wojownik. Do listy potworów z tej samej lokacji powinien być dopisany jeszcze właśnie Logrut Wojownik, bo też zdarza mu się pojawiać na Południowych Wyżynach.

Zostaw swój komentarz:
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
4+1=