EN: Bonesplinter
DE: Knochenspalter

Gnatorwij

Zlecenie: Gnatorwij
(Dzika Pięść)

GnatorwijGnatorwij

Jest on łatwy do znalezienia ze względu na małą lokację z portalem po środku - Droga Do Alkarnus.
Gnatorwij znajduje się w akcie 2 i można go znaleźć w lokacji Droga Do Alkarnus. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Podżegacz bólu. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Oszalały piekielnik Yeth (Ogar Zarazy), Wściekły okulawiacz Miażdżykość (Akolita Udręki). Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Gnatorwij" w lokacji Droga Do Alkarnus, w akcie 2. W grze występują również inne unikalne potwory typu Podżegacz bólu - Manning Potworny w lokacji Zniszczony Rezerwuar, Jacobs Olbrzymi w lokacji Zniszczony Rezerwuar, Bradshaw Behemot w lokacji Zniszczony Rezerwuar, Wojbrzym (Brutal Z Sabatu) w lokacji Kąsające Piaski.

Jak znaleźć Gnatorwij w Diablo 3:

Rozpocznij od punktu kontrolnego Droga Do Alkarnus, sprawdź całą lokację - jeśli nie ma wróć do miasta i zrestartuj grę.
Akt: 2
Lokacja: Droga Do Alkarnus
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Podżegacz bólu
Inne unikalne potwory typu Podżegacz bólu: Wojbrzym (Brutal Z Sabatu) [Kąsające Piaski], Bradshaw Behemot [Zniszczony Rezerwuar], Jacobs Olbrzymi [Zniszczony Rezerwuar], Manning Potworny [Zniszczony Rezerwuar]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Gnatorwij
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Wściekły okulawiacz Miażdżykość (Akolita Udręki), Oszalały piekielnik Yeth (Ogar Zarazy)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
« Ghezrim (PREVIOUS)
(NEXT) Goblin menażerion »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
2+5+6=