Unikalne potwory - Akt 1 >> Garbad Silny
EN: Gharbad the Strong
DE: Gharbad der Starke

Garbad Silny

(Przeklęty Palownik)

Garbad SilnyGarbad Silny

Potwór dość łatwy do znalezienia ze względu na charakterystyczną lokację (dwa wejścia północ/południe) na Południowych Wyżynach.
Garbad Silny znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Pradawny Stos Pogrzebowy. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Wojownik Klanu Krwi. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Szaman Klanu Księżyca Czupakazra (Cień Rubieży). W grze występują również inne unikalne potwory typu Wojownik Klanu Krwi - Czempion Cierni w lokacji Podziemia Cierni Zaklinacza, Shertik Brutalny (Zatruta Zniekształcona Bestia) w lokacji Pola Rzezi, Groak Zabijaka (Zainfekowany Piekielny Pomiot) w lokacji Pola Bitwy, Blarg Obrzydliwy (Zakażony Brutalny Wojownik) w lokacji Most Korsikka.

Jak znaleźć Garbad Silny w Diablo 3:

Wybierz punkt kontrolny Wyżynna Przełęcz i kieruj się przez most na północ do Południowych Wyżyn. Przeszukaj północno-wschodnią część mapy ze losową lokacją. Jeśli nie pojawiła się właściwa wróć do miasta i zrestartuj grę.
Akt: 1
Lokacja: Pradawny Stos Pogrzebowy
Występowanie: Wydarzenie
Gatunek potwora: Wojownik Klanu Krwi
Inne unikalne potwory typu Wojownik Klanu Krwi: Blarg Obrzydliwy (Zakażony Brutalny Wojownik) [Most Korsikka], Groak Zabijaka (Zainfekowany Piekielny Pomiot) [Pola Bitwy], Shertik Brutalny (Zatruta Zniekształcona Bestia) [Pola Rzezi], Czempion Cierni [Podziemia Cierni Zaklinacza]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Szaman Klanu Księżyca Czupakazra (Cień Rubieży)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
« Galus Valdant (PREVIOUS)
(NEXT) Garrak Zgnębiony »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
1+1+4+9=