EN: Torchlighter
DE: Fackellicht

Żagwiec

Zlecenie: Żagwiec
(Oddech Płomienia)

ŻagwiecŻagwiec
Żagwiec znajduje się w akcie 4 i można go znaleźć w lokacji Pierwszy Poziom Ogrodów Nadziei. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Opresor. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Poskramiacz Veshan Zawzięty (Skrywany Przez Niewidocznych), Opancerzony niszczyciel Khatun (Podniebna Groza). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Żagwiec" w lokacji Pierwszy Poziom Ogrodów Nadziei, w akcie 4. W grze występują również inne unikalne potwory typu Opresor - Czempion Fortelów w lokacji Podziemia Fortelu Uliany, Obrońca Potęgi w lokacji Podziemia Potęgi Ziemi, Fenring (Wcielenie rzezi) w lokacji Kapliczka Cnoty, Beleth (Nieśmiertelny z Burzy) w lokacji Forteca Pandemonium - Poziom 2, Aspekt Grzechu (Legionista Azmodana) w lokacji Srebrna Iglica - Poziom 2.

Jak znaleźć Żagwiec w Diablo 3:

Restartuj grę, aż znajdziesz zlecenie Zabij Żagwiec.
Akt: 4
Lokacja: Pierwszy Poziom Ogrodów Nadziei
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Opresor
Inne unikalne potwory typu Opresor: Aspekt Grzechu (Legionista Azmodana) [Srebrna Iglica - Poziom 2], Beleth (Nieśmiertelny z Burzy) [Forteca Pandemonium - Poziom 2], Fenring (Wcielenie rzezi) [Kapliczka Cnoty], Obrońca Potęgi [Podziemia Potęgi Ziemi], Czempion Fortelów [Podziemia Fortelu Uliany]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Żagwiec
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Opancerzony niszczyciel Khatun (Podniebna Groza), Poskramiacz Veshan Zawzięty (Skrywany Przez Niewidocznych)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Xolotl (PREVIOUS)
(NEXT) Zao'Kapazao »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
4+9+1+3+5=