Unikalne potwory - Akt 4 >> Młotkobij
EN: Hammermash
DE: Hammerschlag

Młotkobij

Zlecenie: Młotkobij
(Brutalny Porażający Pomiot)

MłotkobijMłotkobijMłotkobijMłotkobij

W wersji 1.0.8 nazywał się Młotkowy.
Pojawia się za każdym razem w Piekielnej Szczelinie i przez to jest bardzo łatwy do znalezienia. Wejście do lokacji znajduje się na pierwszym poziomie Ogrodów Nadziei.
Młotkobij znajduje się w akcie 4 i można go znaleźć w lokacji Piekielna Szczelina. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Kafarowy hegemon. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Kafarowy hegemon Kafar (Ogromny Oprawca). Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Młotkobij" w lokacji Piekielna Szczelina, w akcie 4. W grze występują również inne unikalne potwory typu Kafarowy hegemon - Strażnik Akkhana w lokacji Podziemia Pancerza Akkhana, Erra (Burzyciel Srebrnego Miasta) w lokacji Drugi Poziom Ogrodów Nadziei, Amok Dewastator (Dowódca Oblężeń) w lokacji Forteca Pandemonium - Poziom 2, Perendi (Strażnik Szczeliny) w lokacji Szczelina Nefalemów, Kafar (Ogromny Oprawca) w lokacji Piekielna Szczelina, Aspekt Zniszczenia (Herold Wojny Baala) w lokacji Srebrna Iglica - Poziom 2.

Jak znaleźć Młotkobij w Diablo 3:

Podążaj głównym wątkiem fabularnym w akcie 4 do Piekielnej Szczeliny.
Akt: 4
Lokacja: Piekielna Szczelina
Występowanie: Zadanie
Gatunek potwora: Kafarowy hegemon
Inne unikalne potwory typu Kafarowy hegemon: Aspekt Zniszczenia (Herold Wojny Baala) [Srebrna Iglica - Poziom 2], Kafar (Ogromny Oprawca) [Piekielna Szczelina], Perendi (Strażnik Szczeliny) [Szczelina Nefalemów], Amok Dewastator (Dowódca Oblężeń) [Forteca Pandemonium - Poziom 2], Erra (Burzyciel Srebrnego Miasta) [Drugi Poziom Ogrodów Nadziei], Strażnik Akkhana [Podziemia Pancerza Akkhana]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Młotkobij
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Kafarowy hegemon Kafar (Ogromny Oprawca)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
« Mzuuman (PREVIOUS)
(NEXT) Nefrytowy Czempion »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
4+0+5+3=