Unikalne potwory - Akt 4 >> Malfeas Odrażający
EN: Malfeas the Abhorrent
DE: Malfeas der Abscheuliche

Malfeas Odrażający

(Dłoń Zepsucia)

Malfeas OdrażającyMalfeas Odrażający

Jest on częścią mini wydarzenia w losowo pojawiającej się kaplicy. Przez większość czasu po wejściu do Promieniującej Blaskiem Kaplicy spotkasz elitę. Gdy wejdziesz do lokacji i będzie tam czterech aniołów wciąganych pod ziemię oznacza to, że za kilka sekund pojawi się Malfeas.
Malfeas Odrażający znajduje się w akcie 4 i można go znaleźć w lokacji Promieniująca Blaskiem Kaplica. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Morlu spopielacz. W grze występują również inne unikalne potwory typu Morlu spopielacz - Mzuuman (Dostarczyciel Przepowiedni) w lokacji Dolny Przeklęty Los: Srebrna Iglica, Amdusjas (Głos Wołającego na Puszczy) w lokacji Oblężona Strażnica - Poziom 1, Żar (Strażnik Szczeliny) w lokacji Szczelina Nefalemów, Szron (Strażnik Szczeliny) w lokacji Szczelina Nefalemów, Sao'Thall (Wcielenie Nienawiści) w lokacji Srebrna Iglica - Poziom 2, Rhau'Kye (Oko Płomienia) w lokacji Srebrna Iglica - Poziom 2, Aspekt Nienawiści (Uczeń Mefista) w lokacji Srebrna Iglica - Poziom 2, Xah'Rith, Klucznik Grozy (Oprawca Potępionych) w lokacji Kamienny Fort.

Jak znaleźć Malfeas Odrażający w Diablo 3:

Teleportuj się na Drugi Poziom Ogrodów Nadziei i szukaj wejścia do Promieniującej Blaskiem Kaplicy. Pojawia się ona losowo, więc możesz potrzebować kilku prób.
Akt: 4
Lokacja: Promieniująca Blaskiem Kaplica
Występowanie: Wydarzenie
Gatunek potwora: Morlu spopielacz
Inne unikalne potwory typu Morlu spopielacz: Xah'Rith, Klucznik Grozy (Oprawca Potępionych) [Kamienny Fort], Aspekt Nienawiści (Uczeń Mefista) [Srebrna Iglica - Poziom 2], Rhau'Kye (Oko Płomienia) [Srebrna Iglica - Poziom 2], Sao'Thall (Wcielenie Nienawiści) [Srebrna Iglica - Poziom 2], Szron (Strażnik Szczeliny) [Szczelina Nefalemów], Żar (Strażnik Szczeliny) [Szczelina Nefalemów], Amdusjas (Głos Wołającego na Puszczy) [Oblężona Strażnica - Poziom 1], Mzuuman (Dostarczyciel Przepowiedni) [Dolny Przeklęty Los: Srebrna Iglica]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Znaleziony w wersji: 1.0.8
« Lasciate (PREVIOUS)
(NEXT) Małpi Strażnik »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
6+6=