Unikalne potwory - Akt 1 >> Lorak Potężny
EN: Lorzak the Powerful
DE: Lorzak der Mächtige

Lorak Potężny

Zlecenie: Lorak Potężny
(Przynoszący Mróz)

Lorak PotężnyLorak Potężny

W wersji 1.0.8 nazywał się Lorzak Potężny. Potwór jest stosunkowo trudny do znalezienia ze względu na dużą lokację (Południowe Wyżyny).
Lorak Potężny znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Południowe Wyżyny. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Szaman Klanu Księżyca. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Szaman Klanu Mrocznego Księżyca Skehlinrath (Gromowładny), Dzika bestia Czerwona Skała (Serce Ognia), Mroczny zaklinacz Cadhul Herold Śmierci (Duszpasterz Plugawych), Palownik Klanu Księżyca Buran Palownik (Ognisty Wojownik). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Lorak Potężny" w lokacji Południowe Wyżyny, w akcie 1. W grze występują również inne unikalne potwory typu Szaman Klanu Księżyca - Czarcian (Nosi dużą lagę) w lokacji Pola Niedoli, Czupakazra (Cień Rubieży) w lokacji Pradawny Stos Pogrzebowy.

Jak znaleźć Lorak Potężny w Diablo 3:

Użyj punktu kontrolnego Wyżynna Przełęcz i idź na północ do Południowych Wyżyn, sprawdź całą lokację - jeśli nie pojawił się wróć do miasta i zrestartuj grę.
Akt: 1
Lokacja: Południowe Wyżyny
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Szaman Klanu Księżyca
Inne unikalne potwory typu Szaman Klanu Księżyca: Czupakazra (Cień Rubieży) [Pradawny Stos Pogrzebowy], Czarcian (Nosi dużą lagę) [Pola Niedoli]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Lorak Potężny
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Palownik Klanu Księżyca Buran Palownik (Ognisty Wojownik), Mroczny zaklinacz Cadhul Herold Śmierci (Duszpasterz Plugawych), Dzika bestia Czerwona Skała (Serce Ognia), Szaman Klanu Mrocznego Księżyca Skehlinrath (Gromowładny)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Logrut Wojownik (PREVIOUS)
(NEXT) Lord Brone »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
5+9+0=