Unikalne potwory - Akt 1 >> Logrut Wojownik
EN: Logrut the Warrior
DE: Logrut der Krieger

Logrut Wojownik

Zlecenie: Logrut Wojownik
(Zaciekły Wojownik Klanu Księżyca)

Logrut WojownikLogrut WojownikLogrut WojownikLogrut Wojownik

Potwór bardzo łatwy do znalezienia ze względu na małą lokację (Wyżynna Przełęcz). Jeden z nielicznych unikalnych potworów, który może pojawić się w dwóch różnych lokacjach.
Logrut Wojownik znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Wyżynna Przełęcz, Południowe Wyżyny. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Wojownik Klanu Mrocznego Księżyca. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Szaman Klanu Mrocznego Księżyca Guwlar Czarne Ostrze (Szaman Klanu Odosobnienia). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Logrut Wojownik" w lokacji Wyżynna Przełęcz, Południowe Wyżyny, w akcie 1.

Jak znaleźć Logrut Wojownik w Diablo 3:

Wybierz punkt kontrolny Wyżynna Przełęcz i sprawdź całą lokację - jeśli nie pojawił się wróć do miasta i zrestartuj grę.
Akt: 1
Lokacja: Wyżynna Przełęcz, Południowe Wyżyny
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Wojownik Klanu Mrocznego Księżyca
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Logrut Wojownik
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Szaman Klanu Mrocznego Księżyca Guwlar Czarne Ostrze (Szaman Klanu Odosobnienia)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Lloigor Oszalały (PREVIOUS)
(NEXT) Lorak Potężny »
Komentarze:
Saiyan (2014-04-08 23:40:17)
Logruta Wojownika można także znaleźć na Połudiowych Wyżynach, tuż za mostem. Dotatkowe obrazki miały właśnie to zobrazować. Logrut ma niezłą szybkość biegania więc mogło się wydawać, że po prostu za nami tam dobiegł, ale nic podobnego. Szukając Logruta nie omieszkajcie zajrzeć także tuż za most.

Zostaw swój komentarz:
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
5+5+9+0+5=