Unikalne potwory - Akt 1 >> Larson Dziwak
EN: Larson the Strange
DE: Larson der Seltsame

Larson Dziwak

(Pożeracz Warzyw)

Larson DziwakLarson Dziwak
Larson Dziwak znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Droga Do Starego Tristram. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8, 2.0.1 i jest odmianą potwora Ożywieniec. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Lord Mathieu (Berger z Tristram), Lord Stuart (Wyjątkowy Pedant), Ożywieniec Ebenezer Samuel (Zabity Skryba). W grze występują również inne unikalne potwory typu Ożywieniec - Marko (A Teraz On Nie Żyje) w lokacji Zbiorowa Mogiła, Farnham (Opilec) w lokacji Wilgotna Piwnica, Morris Jacobs (Zabity Rzemieślnik) w lokacji Zatęchła Piwnica, Latimorr Edgars (Głód Potępionych) w lokacji Zbiorowa Mogiła, Ebenezer Samuel (Zabity Skryba) w lokacji Droga Do Starego Tristram, Aaron Bystry (Zabity Bard) w lokacji Ogrody Katedralne.

Jak znaleźć Larson Dziwak w Diablo 3:

Przeszukaj całą lokację.
Akt: 1
Lokacja: Droga Do Starego Tristram
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Ożywieniec
Inne unikalne potwory typu Ożywieniec: Aaron Bystry (Zabity Bard) [Ogrody Katedralne], Ebenezer Samuel (Zabity Skryba) [Droga Do Starego Tristram], Latimorr Edgars (Głód Potępionych) [Zbiorowa Mogiła], Morris Jacobs (Zabity Rzemieślnik) [Zatęchła Piwnica], Farnham (Opilec) [Wilgotna Piwnica], Marko (A Teraz On Nie Żyje) [Zbiorowa Mogiła]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Ożywieniec Ebenezer Samuel (Zabity Skryba), Lord Stuart (Wyjątkowy Pedant), Lord Mathieu (Berger z Tristram)
Znaleziony w wersji: 1.0.8, 2.0.1
« Księżniczka Liliana (PREVIOUS)
(NEXT) Latimorr Edgars »
Komentarze:
Moreus (2014-05-29 23:56:14)
To nie jest nawiązanie Plants vs Zombies?

Zostaw swój komentarz:
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
0+3+3+6=