EN: Sledge
DE: Hammer

Kafar

Zlecenie: Kafar
(Ogromny Oprawca)

KafarKafar

Pojawia się za każdym razem w Piekielnej Szczelinie i jest bardzo łatwy do znalezienia. Wejście do lokacji jest na pierwszym poziomie Ogrodów Nadziei.
Kafar znajduje się w akcie 4 i można go znaleźć w lokacji Piekielna Szczelina. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Kafarowy hegemon. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Kafarowy hegemon Młotkobij (Brutalny Porażający Pomiot). Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Kafar" w lokacji Piekielna Szczelina, w akcie 4. W grze występują również inne unikalne potwory typu Kafarowy hegemon - Strażnik Akkhana w lokacji Podziemia Pancerza Akkhana, Erra (Burzyciel Srebrnego Miasta) w lokacji Drugi Poziom Ogrodów Nadziei, Amok Dewastator (Dowódca Oblężeń) w lokacji Forteca Pandemonium - Poziom 2, Perendi (Strażnik Szczeliny) w lokacji Szczelina Nefalemów, Młotkobij (Brutalny Porażający Pomiot) w lokacji Piekielna Szczelina, Aspekt Zniszczenia (Herold Wojny Baala) w lokacji Srebrna Iglica - Poziom 2.

Jak znaleźć Kafar w Diablo 3:

W akcie 4 podążaj głównym wątkiem fabularnym do Piekielnej Szczeliny.
Akt: 4
Lokacja: Piekielna Szczelina
Występowanie: Zadanie
Gatunek potwora: Kafarowy hegemon
Inne unikalne potwory typu Kafarowy hegemon: Aspekt Zniszczenia (Herold Wojny Baala) [Srebrna Iglica - Poziom 2], Młotkobij (Brutalny Porażający Pomiot) [Piekielna Szczelina], Perendi (Strażnik Szczeliny) [Szczelina Nefalemów], Amok Dewastator (Dowódca Oblężeń) [Forteca Pandemonium - Poziom 2], Erra (Burzyciel Srebrnego Miasta) [Drugi Poziom Ogrodów Nadziei], Strażnik Akkhana [Podziemia Pancerza Akkhana]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Kafar
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Kafarowy hegemon Młotkobij (Brutalny Porażający Pomiot)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
« K'Zigler (PREVIOUS)
(NEXT) Kao' Ahn »
Komentarze:
Saiyan (2014-05-20 15:01:56)
Z Kafara może wypaść unikalny składnik: Rozdygotana Ampułka

Zostaw swój komentarz:
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
7+9+4+7=