Unikalne potwory - Akt 3 >> Gorog Mięśniak
EN: Gorog the Bruiser
DE: Gorog der Raufbold

Gorog Mięśniak

Zlecenie: Gorog Mięśniak
(Kruszon)

Gorog MięśniakGorog Mięśniak

Gorog jest łatwy do znalezienia, gdyż pojawia się w małej lokacji - Rdzeń Arreat - z portalem na jej początku.
Gorog Mięśniak znajduje się w akcie 3 i można go znaleźć w lokacji Rdzeń Arreat. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Maniakalny golgor. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Stygijski pełzacz Skorpitoks (Zainfekowany Demoniczny Skorpion), Kolosalna zwidobestia Bluzgor Rębacz (Władca Zwidobestii). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Gorog Mięśniak" w lokacji Rdzeń Arreat, w akcie 3. W grze występują również inne unikalne potwory typu Maniakalny golgor - Nikczemny Maruder w lokacji Podziemia Marudera, Strażnik Iny w lokacji Podziemia Mantry Iny, Bolen (Aspekt Gnuśności) w lokacji Podziemia Twierdzy - Poziom 2.

Jak znaleźć Gorog Mięśniak w Diablo 3:

Rozpocznij grę od punktu kontrolnego Rdzeń Arreat i przeszukaj całą mapę. Jeśli nie występuje w lokacji wróć do miasta i zrestartuj grę.
Akt: 3
Lokacja: Rdzeń Arreat
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Maniakalny golgor
Inne unikalne potwory typu Maniakalny golgor: Bolen (Aspekt Gnuśności) [Podziemia Twierdzy - Poziom 2], Strażnik Iny [Podziemia Mantry Iny], Nikczemny Maruder [Podziemia Marudera]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Gorog Mięśniak
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Kolosalna zwidobestia Bluzgor Rębacz (Władca Zwidobestii), Stygijski pełzacz Skorpitoks (Zainfekowany Demoniczny Skorpion)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Gormungandr (PREVIOUS)
(NEXT) Greelod Bezlitosny »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
5+9+1+8+9=