Unikalne potwory - Akt 1 >> Ebenezer Samuel
EN: Ebenezer Samuel
DE: Ebeneser Samuel

Ebenezer Samuel

(Zabity Skryba)

Ebenezer SamuelEbenezer Samuel
Ebenezer Samuel znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Droga Do Starego Tristram. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8, 2.0.1 i jest odmianą potwora Ożywieniec. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Lord Mathieu (Berger z Tristram), Lord Stuart (Wyjątkowy Pedant), Ożywieniec Larson Dziwak (Pożeracz Warzyw). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. W grze występują również inne unikalne potwory typu Ożywieniec - Marko (A Teraz On Nie Żyje) w lokacji Zbiorowa Mogiła, Farnham (Opilec) w lokacji Wilgotna Piwnica, Morris Jacobs (Zabity Rzemieślnik) w lokacji Zatęchła Piwnica, Latimorr Edgars (Głód Potępionych) w lokacji Zbiorowa Mogiła, Larson Dziwak (Pożeracz Warzyw) w lokacji Droga Do Starego Tristram, Aaron Bystry (Zabity Bard) w lokacji Ogrody Katedralne.

Jak znaleźć Ebenezer Samuel w Diablo 3:

Przeszukaj całą lokację.
Akt: 1
Lokacja: Droga Do Starego Tristram
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Ożywieniec
Inne unikalne potwory typu Ożywieniec: Aaron Bystry (Zabity Bard) [Ogrody Katedralne], Larson Dziwak (Pożeracz Warzyw) [Droga Do Starego Tristram], Latimorr Edgars (Głód Potępionych) [Zbiorowa Mogiła], Morris Jacobs (Zabity Rzemieślnik) [Zatęchła Piwnica], Farnham (Opilec) [Wilgotna Piwnica], Marko (A Teraz On Nie Żyje) [Zbiorowa Mogiła]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Ożywieniec Larson Dziwak (Pożeracz Warzyw), Lord Stuart (Wyjątkowy Pedant), Lord Mathieu (Berger z Tristram)
Znaleziony w wersji: 1.0.8, 2.0.1
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Dziki Behemot (PREVIOUS)
(NEXT) Enkidu »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
7+8+9+3+5=