Unikalne potwory - Akt 1 >> Czerwona Skała
EN: Red Rock
DE: Roter Brocken

Czerwona Skała

Zlecenie: Czerwona Skała
(Serce Ognia)

Czerwona SkałaCzerwona Skała

Potwór stosunkowo trudny do znalezienia ze względu na wielkość lokacji (Południowe Wyżyny), chociaż sam jest dość sporych rozmiarów.
Czerwona Skała znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Południowe Wyżyny. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8 i jest odmianą potwora Dzika bestia. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Szaman Klanu Mrocznego Księżyca Skehlinrath (Gromowładny), Szaman Klanu Księżyca Lorak Potężny (Przynoszący Mróz), Mroczny zaklinacz Cadhul Herold Śmierci (Duszpasterz Plugawych), Palownik Klanu Księżyca Buran Palownik (Ognisty Wojownik). Potrzebny jest też, aby zdobyć osiągnięcia: Unikalna Kolekcja. Występuje w formie zlecenia o nazwie "Zabij Czerwona Skała" w lokacji Południowe Wyżyny, w akcie 1. W grze występują również inne unikalne potwory typu Dzika bestia - Agres (Bestia Z Pól) w lokacji Pola Niedoli, Szarżownik (Wstrząs Ziemi) w lokacji Pola Niedoli.

Jak znaleźć Czerwona Skała w Diablo 3:

Wybierz punkt kontrolny Wyżynna Przełęcz, kieruj się na północ do Południowych Wyżyn i sprawdź całą lokację - jeśli nie pojawił się wróć do miasta i zrestartuj grę.
Akt: 1
Lokacja: Południowe Wyżyny
Występowanie: Losowo
Gatunek potwora: Dzika bestia
Inne unikalne potwory typu Dzika bestia: Szarżownik (Wstrząs Ziemi) [Pola Niedoli], Agres (Bestia Z Pól) [Pola Niedoli]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Można znaleźć jako zlecenie: Tak
Nazwa zlecenia: Zabij Czerwona Skała
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Palownik Klanu Księżyca Buran Palownik (Ognisty Wojownik), Mroczny zaklinacz Cadhul Herold Śmierci (Duszpasterz Plugawych), Szaman Klanu Księżyca Lorak Potężny (Przynoszący Mróz), Szaman Klanu Mrocznego Księżyca Skehlinrath (Gromowładny)
Znaleziony w wersji: 1.0.8
Osiągnięcia, w których występuje:
- Unikalna Kolekcja

Unikalna Kolekcja
« Czempion Cierni (PREVIOUS)
(NEXT) Czupakazra »
Komentarze:
BRAK KOMENTARZY

Zostaw pierwszy komentarz!
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
7+3+4+9+5=