Unikalne potwory - Akt 1 >> Arsekt Jadowity
EN: Arsect the Venomous
DE: Arsect die Giftige

Arsekt Jadowity

(Nosiciel Gnijącego Rozkładu)

Arsekt JadowityArsekt Jadowity

W wersji 1.0.8 nazywał się Arsect Jadowity.
Potwór stosunkowo łatwy do znalezienia ze względu na stałe miejsce występowania w Pieczarach Aranei. Jest on powiązany z mini wydarzeniem - po jego zabiciu, jeśli dotkniesz kokon wyskoczy z niego goblin. Arsect pojawia się losowo na moście pomiędzy pierwszym obszarem, a pozostałymi czterema połączonymi.
Arsekt Jadowity znajduje się w akcie 1 i można go znaleźć w lokacji Pieczary Aranei. W Diablo 3 znajduje się od wersji 1.0.8, 2.0.1 i jest odmianą potwora Pajęczy koszmar. Na tej samej mapie można znaleźć też inne unikalne potwory, takie jak Pajęczy koszmar Żeloba Jadowita (Pomiot Królowej), Pajęcznik Trucijad (Mały I Zabójczy), Toksyczny czatownik Rathlin Owdowiciel (Tkacz Zarazy), Toksyczny czatownik Qurash Zelżony (Pędzarz Zarazy). W grze występują również inne unikalne potwory typu Pajęczy koszmar - Świętokradczy Czempion w lokacji Podziemia Świętokradczej Esencji, Żeloba Jadowita (Pomiot Królowej) w lokacji Pieczary Aranei.

Jak znaleźć Arsekt Jadowity w Diablo 3:

Zacznij od punktu kontrolnego Wyżynna Przełęcz. Kieruj się na południe przez Komorę Królowej Aranei do Pieczar Aranei. Przeszukaj całe pieczary i jeśli nie ma go wróć do miasta i rozpocznij grę od nowa.
Akt: 1
Lokacja: Pieczary Aranei
Występowanie: Wydarzenie
Gatunek potwora: Pajęczy koszmar
Inne unikalne potwory typu Pajęczy koszmar: Żeloba Jadowita (Pomiot Królowej) [Pieczary Aranei], Świętokradczy Czempion [Podziemia Świętokradczej Esencji]
Tryb gry: Kampania/Przygoda
Inne unikalne potwory w tej samej lokacji: Toksyczny czatownik Qurash Zelżony (Pędzarz Zarazy), Toksyczny czatownik Rathlin Owdowiciel (Tkacz Zarazy), Pajęcznik Trucijad (Mały I Zabójczy), Pajęczy koszmar Żeloba Jadowita (Pomiot Królowej)
Znaleziony w wersji: 1.0.8, 2.0.1
« Alabastrowa Furia (PREVIOUS)
(NEXT) Baxtrus »
Komentarze:
Saiyan (2014-02-08 13:36:51)
Aby znaleźć Arcesta, nie trzeba przeszukiwać całych pieczar, wystarczy wejść na ich teren od strony Wortham i dojść do pierwszego murowanego mostu. Arcest pojawia się bardzo często, ale tylko i wyłącznie na środku tego mostu.

Zostaw swój komentarz:
HTML zablokowany. (*) - wymagane

Nick: *

Treść: *

Podaj wynik działania: *
4+3+0+2+2=